Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: JUNNAN
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 1500000-5000000
Rok założenia: 1998
pc Export: 80% - 90%
Obsługiwani klienci: worldwide
Wprowadzenie

Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem handlowym z uczciwością.Mamy fabrykę macierzystą założoną w 1998 roku. Po 20 latach stabilnego rozwoju fabryka posiada kompletny sprzęt produkcyjny i dojrzałą technologię produkcji.Firma wypracowała wzorzec biznesowy integrujący projektowanie, produkcję i sprzedaż.Obecnie liczy blisko 200 Producentów, którzy nawiązali długotrwałe i stabilne relacje kooperacyjne.

 

Główne produkty naszej firmy są wymienione w 3 obszarach:

1. PAKOWANIE Z PRÓŻNIĄ ŻYWNOŚCIdo różnych produktów spożywczych.zamrożone jedzenie, mięso, ryby, kurczaki.etc wszelkiego rodzaju torby do pakowania, automatyczne rolki folii do pakowania.

2. OPAKOWANIA DO PRZECHOWYWANIA PRÓŻNI W GOSPODARSTWACH DOMOWYCHna odzież i pościel.takie jak pakowanie poduszek, materacy, kołder, pluszowych kloszów, ubrań.

3. DMUCHANE OPAKOWANIE PODUSZKI OCHRONNEJdla większości produktów e-commerce.Głównym jest opakowanie ochronne w pudełku, puste wypełnienie wewnątrz pudełka, takie jak poduszki z poduszką powietrzną, folia bąbelkowa, worek na poduszkę powietrzną, folia na kolumnę powietrzną, torby na kolumnę powietrzną, papier o strukturze plastra miodu, opakowania z poduszek papierowych itp.

Chiny Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd. profil firmy 0

 

W tle Internet plus jeden pas, jedna droga i Internet plus przemysł.JUNNAN PACKAGING ma na celu skoncentrowanie rozwiązań i usług na klientach.Stoimy na ramionach naszej macierzystej fabryki, dzięki ich ogromnej stabilnej relacji, jednocześnie samodzielnie budujemy większy dostęp i zarządzanie systemem łańcucha dostaw, aby zapewnić lepsze rozwiązania i usługi w zakresie produktów opakowaniowych dla partnerów na całym świecie i stworzyć bardziej zielony i cywilizowany świat opakowań dla przyszłych pokoleń.

Historia

W 1998,

założył i utworzył warsztat rozdmuchiwania folii, zajmujący się głównie folią o wysokiej i niskiej gęstości oraz torbami plastikowymi.

W 2005,

dodał maszynę drukarską i maszynę do produkcji torebek i zrealizował przemysłową transformację całego procesu produkcyjnego.

W 2007,

rozbudował warsztat bezpyłowy o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, uzyskał licencję na produkcję QS i przeszedł EIS.

W 2010,

dodała więcej linii produkcyjnych i skupiła się na produkcie w postaci torebek do pakowania żywności.przeprowadziła transformację produktu i zrealizowała roczną zdolność produkcyjną 7000 ton.

W 2013,

Utworzono i uruchomiono projekt folii na poduszkę powietrzną.Obecnie nawiązano współpracę z największymi krajowymi platformami e-commerce.

W 2019 roku,

Rozpoczęto projekt 9-warstwowej wysokobarierowej folii koekstruzyjnej.Rozpocznij nowy biznes na opakowaniach próżniowych i świeżej ochrony żywności high tech.

 

 

https://cloud.video.alibaba.com/play/u/2153292369/p/1/e/6/t/1/d/hd/50166370218.mp4

Usługa

Nasza wizja:

Idź naprzód z determinacją pielęgnuj wysokie aspiracje.

Nasza filozofia:

Potwierdź siłę, odśwież dalej.

Nasza zasada:

Dążenie do doskonałości, ciągłe innowacje, jakość na pierwszym miejscu, szczera obsługa.

Nasz cel:

Dostarczanie najwyższej klasy produktów spełniających potrzeby klientów dzięki nowemu modelowi biznesowemu, sprawnej obsłudze klienta i dobrej reputacji biznesowej .

 

Chiny Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techników w tej dziedzinie od ponad 20 lat, witamy klientów z całego świata, którzy odwiedzają naszą stronę internetową i informują nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, nie możemy się doczekać, aby zapewnić Ci dobre usługi!

 

Chiny Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Jiangyin Junnan Packaging Co., Ltd. profil firmy 1